Opony

NOKIAN WR D4 ZAPOMNIJ O PROGNOZACH POGODY!!

NOKIAN WR D4 ZAPOMNIJ O PROGNOZACH POGODY!!

Nokian WR D4 to udoskonalona wersja znanej i cenionej wśród kierowców opony Nokian WR D3 zwycięzcy wielu testów porównawczych w magazynach motoryzacyjnych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych i nowoczesnych technologii Nokian WR D4 gwarantuje doskonałą przyczepność, bezpieczeństwo oraz stabilne i zrównoważone prowadzenie zarówno na suchej, mokrej jak i ośnieżonej nawierzchni. Nokian WR D4 efektywnie zapobiega slush- i aquaplaningowi. Niskie opory toczenia wpływają na mniejsze zużycie paliwa chroniąc środowisko i portfel użytkownika. 

Opona Nokian WR D4 została zaprojektowana by sprostać często zmieniającym się warunkom pogodowym panującym w okresie zimy w Europie Środkowej. W produkcji nowych udoskonalonych opon Nokian WR D4 wykorzystano struktury oraz nowe gumowe komponenty, które zostały odpowiednio dostosowane w laboratoriach i autentycznych testach przeprowadzanych przez Nokian Tyres w arktycznych warunkach Centrum Testowego „White Hell” w Ivalo.

Układ bieżnika przypominający strzałę zapewnia zrównoważone prowadzenie i absolutną przyczepność w warunkach prawdziwej zimy, podczas jazdy po śniegu jak i błocie pośniegowym. Lata pracy Nokian Tyres i tysiące kilometrów przejechanych podczas testów potwierdzają to samo: kierunkowy wzór bieżnika to idealny wybór na zmienne warunki zimowe.

Szeroki wybór rozmiarów opon Nokian WR D4 umożliwia dobranie właściwego produktu do posiadanego pojazdu gdyż w oferowanej gamie produktowej dostępne są rozmiary od 14 do 20 cali, z indeksami prędkości od Q do W. Zdywersyfikowana gama produktów oferuje dokładnie dopasowane rozmiary dla samochodów sportowych, jak i nowoczesnych pojazdów elektrycznych. W specjalnych produktach z tej serii wykorzystywana jest technologia Run on Flat , czyli jazdy na oponie bez powietrza, a wiele z nich posiada symbol XL, oznaczający najwyższe możliwe obciążenie dla opon samochodów osobowych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOKIAN WR D4

Wstecz

Wybierz opony do swojego samochodu.

Zapraszamy do sklepu www.po-opony.pl