O firmie

P.P.H.U. ROTEJ istnieje od 1986 roku i jest firmą rodzinną. W branży motoryzacyjnej działamy od 2000 r. Sprzedaż opon i felg, profesjonalny serwis opon i klimatyzacji samochodowej to główne obszary naszej działalności. Posiadamy profesjonalną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisowania oraz doboru ogumienia i felg.

Od 2000 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem opon marki Nokian Tyres. Następstwem długoletniej wspólpracy z firmą Nokian Tyres, było przystąpienie do autoryzowanej sieci serwisów VIANOR. 

Naszą ofertę usług uzupełnia sprzedaż oraz kompleksowa obsługa czujników ciśnienia w oponach TPMS, mechanika samochodowa, sprzedaż części i akcesoriów samochodowych oraz przechowalnia sezonowa opon i kół.

 

W naszym sklepie on-line www.po-opony.pl  zajdziecie Państwo opony letnie, zimowe, całoroczne oraz pełną ofertę felg aluminiowych i stalowych do samochodów osobowych, SUV, 4x4 i dostawczych. Nasz personel służy profesjonalną pomocą w doborze opon i felg do Państwa samochodu.

 

 

 

SIEDZIBA FIRMY

Wybierz opony do swojego samochodu.

Zapraszamy do sklepu www.po-opony.pl