Opony

Nokian WR A4 zapewniają doskonałe właściwości jezdne

Nokian WR A4 zapewniają doskonałe właściwości jezdne

 

Nokian WR A4 zostały zaprojektowane pod kątem zmiennych, zimowych warunków występujących w Polsce. Nowe sportowe opony Nokian WR A4 łączą doskonałe właściwości jezdne z niezawodną przyczepnością zimą.

Lamelka Functional Performance Siping i mieszanka gumy Performance Traction Silica to tylko podstawa, na której budowane są innowacje zastosowane w tych niezrównanych oponach zimowych przeznaczonych do jazdy zimą i w szybko zmieniających się temperaturach występujących w Polsce. Zapewniają one doskonałą stabilność w czasie burz śnieżnych, na błocie pośniegowym, w ulewnym deszczu i suchym asfalcie, który zachęca do szybkiej jazdy. Inspirowana naturą lamela Centipede Siping umieszczona na środkowym żebrze to innowacja wprowadzona przez firmę Nokian Tyres zapewniająca zimą dodatkową przyczepność. Postrzępione, przypominające stonogę lamele 3D wczepiają się w nawierzchnię, maksymalizując stabilność prowadzenia i przyczepność na śniegu. Te najwyższej klasy opony zimowe do samochodów o dużych osiągach są dostępne w rozmiarach od 16 do 21 cali i z indeksem prędkości od H (210 km/godz.) aż do W (270 km/godz.).

 

Wszechstronna oferta obejmuje również rozmiary do nowoczesnych samochodów elektrycznych takich jak Tesla Model S. W specjalnych produktach z tej serii wykorzystywana jest technologia Flat Run, czyli jazdy na oponie bez powietrza, a wiele z nich posiada symbol XL, oznaczający najwyższe możliwe obciążenie dla opon o tym rozmiarze. Polscy kierowcy już zeszłej zimy mogli korzystać z produktów, które zwyciężyły w testach – opony Nokian WR D4 charakteryzujące się klasą A przyczepności na mokrej nawierzchni oraz opony Nokian Weatherproof przeznaczone na każdą pogodę.

 

Nowe opony Nokian WR A4 stanowią uzupełnienie dostępnych w Polsce opon zimowych firmy Nokian Tyres, której oferta jest jedną z najbogatszych i najnowocześniejszych na rynku. Ta wyjątkowa opona zimowa reprezentuje nową generację, następcę opony Nokian WR A3, zwycięzcę testów porównawczych w magazynach motoryzacyjnych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wstecz

Wybierz opony do swojego samochodu.

Zapraszamy do sklepu www.po-opony.pl