Opony

NOKIAN WEATHERPROOF BEZPIECZEŃSTWO PRZEZ CAŁY ROK

NOKIAN WEATHERPROOF BEZPIECZEŃSTWO PRZEZ CAŁY ROK


Nokian Weatherproof to nowa seria opon wielosezonowych przeznaczonych do samochodów osobowych, SUV i dostawczych, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort jazdy przez cały rok. Nowe opony Nokian Weatherproof łączą w sobie niezawodne bezpieczeństwo jazdy w zimie oraz precyzyjną stabilność, pewne prowadzenie i komfort jazdy w sezonie letnim. Gama opon wielosezonowych Nokian Weatherproof przeznaczona jest dla warunków pogodowych jakie panują w Europie Środkowej oraz dla kierowców, którzy oczekują bezpieczeństwa na błocie pośniegowym i śniegu w zimie, a jednocześnie niezawodnej przyczepności w sezonie letnim. 

 

Wszystkie opony z serii Weatherproof  przeznaczone do samochodów osobowych (Nokian Weatherproof), samochodów typu SUV (Nokian Weatherproof SUV) jak i samochodów dostawczych (Nokian Weatherproof C) opatrzone są symbolem śnieżynki (3PMSF), który informuje kierowców, że zostały one oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie. 


Gama rozmiarów:

UWAGA !!! Opony Nokian Weatherproof C występują w trzech różnych bieżnikach w zależności od rozmiaru opony. Nowa seria opon Nokian Weatherproof stanowi obszerną gamę produktów na rynku w segmencie opon wielosezonowych. 
 
 
 
 
Wstecz